Doprava a způsob platby


Česká pošta DOBÍRKA
79 Kč

Česká pošta PLATBA PŘEDEM
39 Kč

Osobní odběr Ostrava
zdarma

Slovensko PLATBA PŘEDEM
2,69 Eur
ZABALENÍ ZÁSILKY - kravatu zabalíme do pevné bublinkové obálky, která zamezí jakémukoli poškození. Zasíláme jako doporučený dopis. V případě většího množství kravat (přibližně 4 a více) jsou kravaty zabaleny do pevné krabičky a odeslány jako balík do ruky.
Česká pošta DOBÍRKA - objednávku uhradíte až ve chvíli převzetí hotově nebo kartou. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne doma, bude balíček uložen na nejbližší poště, kde si jej do 14 dnů vyzvednete. Ve schránce Vám nechá lístek s informacemi o vyzvednutí.
Česká pošta PLATBA PŘEDEM - objednávku uhraďte na náš účet 2200786772 / 2010 a jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Údaje pro uhrazení Vám také přijdou na email. Jakmile budou peníze připsány na náš účet (obvykle následující pracovní den), odešleme balíček ihned Českou poštou. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne doma, bude balíček uložen na nejbližší poště, kde si jej do 14 dnů vyzvednete. Ve schránce Vám nechá lístek s informacemi o vyzvednutí.
Osobní odběr Ostrava - závoláme Vám ohledně převzetí objednávky a domluvíme se na den a čas, kdy si kravatu zdarma vyzvednete. Do objednávky můžete přímo napsat, kdy by se Vám to hodilo.
Slovensko PLATBA PŘEDEM - na Slovensko doručujeme vždy po platbě předem v Eur na náš slovenský účet. IBAN CZ3520100000002200786772 a BIC/SWIFT FIOBCZPPXXX. Objednávku proveďte normálně v českých korunách. My Vám následně objednávku přepočítáme na Eura i s dopravou a pošleme celkovou částku na email. Po té provedete úhradu. Do poznámky platby vložte číslo objednávky. Balíček zasíláme Českou poštou a na Slovensku jej přebírá Slovenská pošta a doručí k Vám.